Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë

  • S.A /
  • 23 janar 2021 - 08:55
Vdes 28-vjeçarja nga Ferizaj, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë

28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë ka vdekur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Lajmin e ka bërë të ditur një familjar i saj përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook.

Varrimi i saj do të bëhet sot në orën 15:00, në fshatin Sadovinë e Jerlive.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut(vajza e djalit migjes). Varrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online )