Vetëm një plumb u përdor në vrasjen e Albert Krasniqit

  • A.P /
  • 27 janar 2021 - 20:00
Vetëm një plumb u përdor në vrasjen e Albert Krasniqit

Albert Krasniqi është vrarë mbrëmjen e sotme nga babai i tij, Skender Krasniqi.

Media ka mësuar nga burimet se i ndjeri është vrarë me vetëm një plumb dhe është qëlluar nga babai i tij në pjesën e epërme të trupit.

(Kosova Sot Online)