Pamje pikëlluese nga ceremonia e varrimit të Albert Krasniqit

  • G.G /
  • 28 January 2021 - 15:35
Pamje pikëlluese nga ceremonia e varrimit të Albert Krasniqit

Dje ka mbetur i vrarë Albert Krasniqi nga babai i tij, Skënder Krasniqi në banesën e tij në Prishtinë

Ceremonia e varrimit është ka filluar në ora 15:00 në varrezat e qytetit në Prishtinë dhe sipas fotografive qindra njerëz kanë marrë pjesë në varrimin e tij.

Nëna, gjyshja dhe e gjithë familja e tij e ngushtë janë parë në gjendje të rëndë shpirtërore.

Pamje nga ceremonia e varrimit:

(Kosova Sot Online)