Vjosa Osmani me babin e mamin sot në Mitrovicë

  • G.G /
  • 30 janar 2021 - 12:36
Vjosa Osmani me babin e mamin sot në Mitrovicë

Ushtruesja e detyrës së presidentes, Vjosa Osmani, ka marrë mbështetje edhe nga prindërit e saj për iniciativën që ka nisur pas ndarjes nga Lidhja Demokratike e Kosovës.

Ajo këtë e ka bërë të ditur me anë të një fotografie në rrjetin social Facebook ku është me dy prindërit e saj dhe mbrapa është slogani i iniciativës së saj në këto zgjedhje “Guxo”.

“Me babin e mamin sot në Mitrovicë”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë së Osmanit.

Në zgjedhjet e 14 shkurtit Osmani pritet që të garojë në një listë me Lëvizjen Vetëvendosje. 

https://www.facebook.com/VjosaOsmaniMP/posts/1921355954693326

(Kosova Sot Online)