Në Graçanicë gjendet një trup i pajetë

  • G.G /
  • 04 shkurt 2021 - 11:23
Në Graçanicë gjendet një trup i pajetë

Një trup i pajetë i gjinisë mashkullore është gjetur dje në Graçanicë, ekipi mjekësor ka konstatuar vdekjen e tij në vendin e ngjarjes.

Me urdhër të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar për obduksion në IML.

Njoftimi i plotë i policisë:

HETIM I VDEKJEs/ Graqanicë, Prishtinë 03.02.2021-07:00. Është raportuar se në rrethana të panjohura nga dëshmitari mashkull kosovar është gjetur trupi i pajetë i viktimës mashkull kosovar. Njësit relevante dhe ekipi mjekësor kanë dalur në vendin e ngjarjes ku dhe është konstatuar vdekja e viktimës. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për Obduksion.

(Kosova Sot Online)