Çka pritet të ndodhë sot në Kosovë?

  • G.G /
  • 05 shkurt 2021 - 07:28
Çka pritet të ndodhë sot në Kosovë?

Kosova Sot Online sjell ngjarjet më të rëndësishme të ditës

09:30
Mbahet seanca e parë në rastin e rigjykimit për vrasjen e politikanit serb Oliver Ivanoviç. (Pallati i Drejtësisë)

Lexo Edhe:

Qytetarja pyet Kurtin: A do me punu ti, a do me lon sikur këta?

9:30
Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti, viziton kopshtin e fëmijëve “ Bardha Akademi”. (Mati 1, rruga “Ndue Përlleshi”, Prishtinë)

15:00-18:00
Kryetari i PDK-së dhe kandidati për kryeministër, Enver Hoxhaj, mban takime me qytetarë në tri komuna të Kosovës:
Ora-15:00 – Tubim elektoral. (Restaurant Konaku, fshati Koretin, Kamenicë)
Ora-17:00 – Tubim elektoral. (Hotel “Astoria”, Gjilan)
Ora-18:00 – Tubim elektoral. (Restaurant “Lindi i Ri”, Viti)

(Kosova Sot Online)