Theret një 19-vjeçar në Drenas

  • G.G /
  • 05 shkurt 2021 - 15:16
Theret një 19-vjeçar në Drenas

Një rrahje mes disa të rinjve sot në Drenas ka përfunduar me therjen e një 19-vjeçari.

Rastin për express e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për Rajonin e Prishtinës, Florie Ahmeti.

Sipas Ahmetit, janë identifikuar dy persona të dyshuar për këtë rast.

“Bazuar në  informacionet e para dyshohet se një person mashkull 19 vjeç, ka marrë plagë nga një mjet i mprehtë dhe i njëjti është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor.  Lidhur me këtë rast policia ka identifikuar dy persona të dyshuar dhe është në kërkim të tyre. Aktualisht po vazhdon puna për zbardhjen e rrethanave dhe motiveve që karakterizojnë ngjarjen”, ka thënë Ahmeti.

(Kosova Sot Online)