Voton kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj

  • E.K /
  • 14 shkurt 2021 - 09:16
Voton kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj

Kandidati i PDK-së për kryeministër, Enver Hoxhaj ka votuar sot.

Hoxhaj së bashku me bashkëshorten dhe djalin kanë votuar në fakultetin e Filologjisë.

Hoxhaj është kandidati i parë për kryeministër që ka votuar.

Në këtë LINK mund të lexoni se në cilën orë do të votojnë secili kandidat.

(Kosova Sot Online)