Thirrja e hoxhës kosovar: Bojkotojeni! Mos e festoni Shën Valentinin, është festë e mallkuar (Video)

  • G.G /
  • 14 February 2021 - 11:19
Thirrja e hoxhës kosovar: Bojkotojeni! Mos e festoni Shën Valentinin, është festë e mallkuar (Video)

Imami i njohur nga Kosova Shefqet Krasniqi, në një video të publikuar në You Tube kritikon me një gjuhë të ashpër ditën e të dashuruarve siç njihet edhe dita e Shën Valentinit.

Shën Valentini për imamin kontrovers Shefqet Krasniqi, është një ditë e mallkuar e shpikur nga një prift i mallkuar qysh në kohën romakëve, dhe hoxha iu bën thirrje që kjo festë të bojkutohet.

“Nga i ka rrënjët kjo festë e mallkuar, nga i ka rrënjët kjo festë e shëmtuar”

Për më shumë shikojeni videon:

https://www.youtube.com/watch?v=6lleiphebW4&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)