Dy zyrtarë policor kurdisin një rast rrëmbimi

  • A.P /
  • 18 shkurt 2021 - 23:03
Dy zyrtarë policor kurdisin një rast rrëmbimi

Zyrtarët Policor, në bashkëpunim me një femër, lidhën e më pas rrahën dy viktima nga Maqedonia e Veriut.

I lidhen e më pas i xhiruan.

Në pamje të parë, ky duket si një aksion i policisë se Kosovës, teksa shpëtuan një femër e cila po shfrytezohëj brenda një ville në Novobërdë.

Por, në fakt, e gjithë kjo ngjarje, po del se u kurdis nga vet këta të fundit.

Kjo pasi që dyshohet se dy zyrtarë policor nga

rajoni i Gjilanit, me inicialet V.K dhe B.N, u përfshinë në një rast rrëmbimi të dy shqiptarëve nga Maqedonia e Veriut.

(Kosova Sot Online)