Gjilanasi i dehur nuk i bindet policisë, pamje nga vendi i ngjarjes

  • A.P /
  • 26 shkurt 2021 - 23:01
Gjilanasi i dehur nuk i bindet policisë, pamje nga vendi i ngjarjes

Policia e Kosovës e ka ndaluar një qytetar në lagjen Gravia në Gjilan.

Një lexues ka dërguar foto nga vendi i ngjarjes, ku shihen edhe Policia e Kosovës. Po ashtu edhe një numër i njerëzve dhe disa vetura.

Zëdhënësi i Policisë në Gjilan, Ismet Hashani tha se një person ka qenë në gjendje të dehur dhe nuk i është bindur Policisë.

Ai tha se personi i dehur është sjellë në stacionin e policisë.

(Kosova Sot Online)