Në orën 15:00 KQZ’ja tregon se kur shpallen rezultatet përfundimtare

  • E.K /
  • 03 mars 2021 - 14:41
Në orën 15:00 KQZ’ja tregon se kur shpallen rezultatet përfundimtare

Në orën 15:00 Komisioni Qendror i Zgjedhjeve pritet të tregojë se kur shpallen rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve që u mbajtën më 14 shkurt.

Zëdhënësi i KQZ-së, Valmir Elezi ka thënë se në konferencën e orës 15:00 do të tregojë lidhur me progresin e numërimit të votave të diasporës dhe se sipas kësaj dinamike të punës kur KQZ-ja do të mundet t’i shpall rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve.

(Kosova Sot Online)