Publikohet fotoja e rrallë e Adem dhe Adile Jasharit

  • E.K /
  • 05 mars 2021 - 09:12
Publikohet fotoja e rrallë e Adem dhe Adile Jasharit

Sot  janë bërë 23 vite nga rënia e komandantit legjendar, Adem Jasharit, familjes së tij dhe Jasharëve të tjerë.

Në këtë ditë, është publikuar një fotografi e rrallë e Adem dhe Adile Jasharit.

Këtë fotografi e ka publikuar në Facebook, ish-ambasadorja e Kosovës në SHBA, Vlora Çitaku.

“Përulësisht, faleminderit. Adile dhe Adem Jashari. #Legjenda #Epike #Përjetësi”, ka shkruar ajo.

(Kosova Sot Online)