Moti sot në Kosovë me diell dhe vranësira

  • E.K /
  • 25 mars 2021 - 08:47
Moti sot në Kosovë me diell dhe vranësira

Në vendin tonë gjatë ditës pritet të mbajë mot me diell, kurse me vranësira të ndryshueshme në zonat kodrinore dhe malore.

Era do të jetë e lehtë dhe e moderuar.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga minus pesë në zero, dhe më e larta e ditës nga shtatë në 12 gradë Celsius.

(Kosova Sot Online)