Lajmi i fundit: Vdes aktori i njohur Rasim Thaçi- Cima

  • G.G /
  • 26 mars 2021 - 12:03
Lajmi i fundit: Vdes aktori i njohur Rasim Thaçi- Cima

Ka vdekur sot në moshën 71-vjeçare aktori i njohur, Rasim Thaçi – Cima.

Lajmi e kanë bërë të ditur nga Klinika Infektive.

Ai ka disa ditë që ishte duke u trajtuar nga COVID-19 dhe ishte i shtrirë në Klinikën infektive.

Madje familjarët, rreth 10 ditë më parë kanë kërkuar gjak për të, për të cilin edhe ishte siguruar.

(Kosova Sot Online)