Vdes biznesmeni i njohur mitrovicas, muaj më parë i vdiq edhe vëllai

  • G.G /
  • 03 prill 2021 - 13:21
Vdes biznesmeni i njohur mitrovicas, muaj më parë i vdiq edhe vëllai

Familja Nuka dhe gjithë Mitrovica, vetëm pak kohë parë ishte tronditur nga vdekja e njërit prej personave më të respektuar në qytet, Faruk Nuka.

Por sot kjo familje mori edhe një lajm të hidhur, pasi vëllau i Farukut, Bujar Nuka ka ndërruar jetë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë konfirmuar familjarë të të ndjerit përmes rrjeteve sociale.Për orën e varrimit dhe vendin, familjarët do të njoftojnë gjatë ditës.

(Kosova Sot Online)