Lutfi Haziri për zgjedhjen e Vjosa Osmanit: Veç vonim se shpëtim s’ka, do të përmbyllet suksesshëm

  • E.K /
  • 03 prill 2021 - 23:21
Lutfi Haziri për zgjedhjen e Vjosa Osmanit: Veç vonim se shpëtim s’ka, do të përmbyllet suksesshëm

Haziri thotë se i gjithë ky proces do të përmbyllet suksesshëm..

“Veç vonim se shpëtim nuk ka. Do të përmbyllet suksesshëm në fund dhe do të evitohet kriza politike”, tha Haziri.

Ndryshe, votimi i presidentit nuk po arrin të ketë kuorum, pasi në rundin e parë dhe në përsëritjen e këtij rundi nuk kanë arritur t’i sigurojnë 80 vota.

(Kosova Sot Online)