Ngjarje e rëndë: Gruaja gjendet e djegur brenda makinës, burri i varur në pemë

  • E.K /
  • 10 prill 2021 - 12:58
Ngjarje e rëndë: Gruaja gjendet e djegur brenda makinës, burri i varur në pemë

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e kësaj të shtune në qytetin e Kavajës në Shqipëri, ku në harkun kohor të disa minutave janë gjetur të vdekur burrë dhe grua në rrethana të ndryshme.

Fillimisht Policia ka konstatuar kufomën e një gruaje brenda një mjeti të djegur, dhe më pas burri i saj është gjetur i varur në një pemë.

Viktimat dyshohet se janë F.SH 45-vjeçe dhe B.SH 48-vjeç. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes së rëndë.

Njoftimi i plotë i Policisë:

Më datë 10.04.2021, rreth orës 11:45, në fshatin Manskuri, Kavajë, është gjetur i djegur plotësisht një mjet.

Brenda mjetit është gjetur një kufomë e djegur, e cila dyshohet se i përket shtetases me iniciale F. Sh., 45 vjeçe.

Nga kontrolli i zonës përreth është gjetur i vetëvarur në një pemë bashkëshorti i saj, shtetasi B. Sh., 48 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin dhe zbulimin e rrethanave te ngjarjes.

(Kosova Sot Online)