Në gjendje të rënduar psikologjike, 35-vjeçarja i jep fund jetës

  • E.K /
  • 24 April 2021 - 16:19
Në gjendje të rënduar psikologjike, 35-vjeçarja i jep fund jetës

Një grua 35 vjeç nga Tirana me inicialet Gj.Ç i ka sot dhënë fund jetës pasi ka konsumuar një sasi ilaçesh.

Ngjarja ka ndodhur në Tiranë dhe sipas policisë e reja ishte në gjendje të ngarkuar psikologjike.

(Kosova Sot Online)