Humb një person nga Skenderaj, kontaktoni në këtë numër nëse dini diçka për të

  • E.K /
  • 26 prill 2021 - 10:58
 Humb një person nga Skenderaj, kontaktoni në këtë numër nëse dini diçka për të

Një burrë nga Komuna e Skenderajit është larguar nga shtëpia e tij rreth orës 06:00 me datë 24.04.2021 dhe nga ajo kohë nuk është kthyer.

Familjarë të tij kanë kërkuar ndihmë për gjetjen e tij nepërmjet një postimi në facebook.

Postimi i plotë:

VËMENDJE !!!

Reklamë

PËRSON I HUMBUR

Emri :         Durmish

Mbiemri:    Halili

Mosha:       1985

Komuna:    Skenderaj

Fshati:        Plluzhinë

Info:

Gjendja fizike: Gjaket ngjyrë e kaltert krahet dhe shpina e kuqe,

Gjendja shendetësore: e mir

me dat: 24-04-2021 ka dal nga shtepija ne 06:h mengjes dhe nuk ësht kthy me.

Per informacione ju lutem na kontaktoni

192 – policia

049 878999 – familjar

045 502701 – familjar

(Kosova Sot Online)