Mbrëmje dhe e vetme – vajza bie në puset, por ndihmohet nga një kalimtar i rastit

  • E.K /
  • 01 maj 2021 - 16:09
 Mbrëmje dhe e vetme – vajza bie në puset, por ndihmohet nga një kalimtar i rastit

Nuk dihet se si vajza u gjend në këtë situatë.

Një video e mahnitshme që tregon një djalë të ri duke tërhequr një vajzë nga një puset u publikua në rrjetin social Instagram.

Gjegjësisht, në përshkrimin e videos, e cila ishte postuar në faqen nishnocu_official, thuhet se skena e pakëndshme ndodhi në qytetin e Nishit.

Vajza është në bosht, pa bluzë dhe i riu e ndihmon të dalë.

(Kosova Sot Online)