Vetura shkel këmbësoren në Prishtinë, dërgohet me urgjencë në spital

  • E.K /
  • 06 maj 2021 - 14:32
 Vetura shkel këmbësoren në Prishtinë, dërgohet me urgjencë në spital

Një këmbësore është shkelur nga një veturë sot në rrugën “Agim Ramadani” në Prishtinë.

Këmbësorja ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për trajtim mjekësor.

Rastin e ka konfirmuar policia me anë të një njoftimi për media.

“Rreth orës 13:00, në rrugën Agim Ramadani në Prishtinë, ka ndodhur një aksident trafiku ku është përfshirë një automjet në lëvizje dhe një këmbësore. Si pasojë e aksidentit lëndime trupore ka pësuar këmbësorja e cila është dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, njofton policia.

(Kosova Sot Online)