Qytetarit i vidhet kuleta në një qendër tregtare në Prishtinë

  • G.G /
  • 12 May 2021 - 11:28
Qytetarit i vidhet kuleta në një qendër tregtare në Prishtinë

Një mashkull ka raportuar në polici se i ka humbur kuleta dhe të njëjtën dyshon se ia kanë vjedhur në një qendër tregtare në Prishtinë.

Ai ka deklaruar se në kuletë ka pasur dokumente personale dhe para të gatshme.

Njoftimi i plotë i policisë:

Prishtinë, 09.05.2021-14:00. Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se ka qenë në qendrën tregtare dyshon se i është vjedhur kuleta. Sipas ankuesit në kuletë kishte pasur dokumentet personale te tij dhe para të gatshme. Rasti nën hetime.

(Kosova Sot Online)