Thirri në Polici mbi 27 mijë herë, arrestohet 47-vjeçari

  • E.K /
  • 22 maj 2021 - 14:17
 Thirri në Polici mbi 27 mijë herë, arrestohet 47-vjeçari

Një burrë në Francë është arrestuar pasi dyshohet se ka ngacmuar zyrtaret policore në Francë dhe ka kryer mbi 27 mijë telefonata brenda dy muajsh.

I dyshuari thuhet të ketë thirrur në 14 departamente të ndryshme të Policisë ndërmjet 7 prillit dhe 18 majit.

Shumë nga thirrjet e tij përmbanin “komente ngacmuese seksuale për zyrtaret gra”, thuhet në njoftimin e autoriteteve policore.

I arrestuari është 47-vjeçar dhe me urdhër të Gjykatës i është nënshtruar testit psikiatrik.

(Kosova Sot Online)