Një grua në Burgun e Dubravës kapet me marihuanë

  • G.G /
  • 28 maj 2021 - 12:39
Një grua në Burgun e Dubravës kapet me marihuanë

Policia e Kosovës ka njoftuar se një grua në Burgun e Dubvravës është kapur me substancë narkotike e llojit marihuanë.

E dyshuara me urdhër të prokurorit është liruar.

“Burgu i Dubravës,Pejë, 27.05.2021 -09:55 Është arrestuar e dyshuara femër kosovar pasi gjatë procedurave të kontrollit nga oficerët korrektues te e njëjta janë gjetur në posedim dhe konfiskuar 3.5 gr substancë e dyshuar narkotike e llojit Marihuanë. E dyshuara me urdhër të prokurorit është liruar, rasti vazhdon në procedurë të rregullt”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së. 

(Kosova Sot Online)