Një femër e përgjak stjuardesën gjatë fluturimit, kjo është arsyeja

  • E.K /
  • 29 May 2021 - 11:22
Një femër e përgjak stjuardesën gjatë fluturimit, kjo është arsyeja

Një mosmarrëveshje mes një udhëtareje dhe një pasagjereje rreth vendosjes së maskës ka bërë që kjo e fundit të acarohet dhe ta godasë disa here me grushte në fytyrë punëtoren e kompanisë ajrore, duke ia përgjakut fytyrën.

Incidenti ndodhi gjatë një fluturimi të kompanisë “Southëest Airlines” në Shtetet e Bashkuara, shkruan BBC.

Administrata Federale e Aviacionit ka thënë se incidentet e këtilla janë shtuar muajve të fundit.

https://www.bbc.com/news/av/world-us-canada-57290987

(Kosova Sot Online)