Pishinat më të jashtëzakonshme në botë

  • E.K /
  • 08 June 2021 - 09:24
 Pishinat më të jashtëzakonshme në botë

Nga Italia në Hong Kong, këto janë disa nga pishinat më të jashtëzakonshme në botë.

Pishinat “qiellore” me pamje nga Qqeani Indian ose në katin e 29 të një hoteli luksoz, ofrojnë adrenalinë dhe një eksperiencë krejtësisht unike.

– Pishina lidh dy prej qiellgërvishtësve më të rinj në Londër, të vendosur në lagjen “Nine Elms”.

Bali, pishina luksoze 152 metra mbi Oqeanin Indian

Të notosh në “qiell” në Hawaii

Itali, pishina në Alpin Panorama Hotel Hubertus

Pishina luksoze ndodhet në Dubai në InterContinental Festival City Hotel

Pishina ndodhet në Market Square Tower në Hjuston, Teksas

Pishina ndodhet në katin e 29-të të Hotel Indigo, Wan Chai, në Hong Kong

Kanada, Vankuver

(Kosova Sot Online)