Aksident i rëndë mes një kamionete dhe motoçiklete në Lipjan

  • A.P /
  • 09 qershor 2021 - 18:05
Aksident i rëndë mes një kamionete dhe motoçiklete në Lipjan

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në mes të një kamionete dhe një motoçiklete, në Lipjan.

Media ka siguruar fotografi nga vendi i ngjarjes, teksa ende nuk dihet se sa persona janë lënduar në këtë aksident.

Në vendin e ngjarjes shihet se ka dal edhe Policia e Kosovës.

(Kosova Sot Online)