Kjo ndodh në Lipjan: Burri ia theu telefonin, gruaja e lajmëron në polici

  • E.K /
  • 11 qershor 2021 - 11:31
Kjo ndodh në Lipjan: Burri ia theu telefonin, gruaja e lajmëron në polici

Një grua e kam lajmëruar në polici bashkëshortin e saj, pasi që i njëjti ia ka thyer telefonin dhe e ka kërcënuar me fjalë.

Sipas policisë rasti ka ndodhur dje në Lipjan.

Rasti është duke u hetuar nga policia, teksa i dyshuari gjendet në arrati.

“Lipjan, 10.06.2021 – 17:00. Ankuesja femër kosovare ka informuar se pas një mosmarrëveshje, bashkëshorti i saj i dyshuari mashkull kosovar i ka thyer telefonin dhe kërcënuar me fjalë. Nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari gjendet në arrati. Rasti duke u hetuar nga njësitë relavante”, ka njoftuar policia.

(Kosova Sot Online)