Valon Syla imiton Lutfi Hazirin dhe Hashim Thaçin

  • G.G /
  • 11 qershor 2021 - 13:31
Valon Syla imiton Lutfi Hazirin dhe Hashim Thaçin

Analisti Valon Syla ka treguar se ka aftësi për të imituar persona të ndryshëm.

Në emisionin “Dhoma e Rrëfimit” Syla ka imituar kryetarin e komunës së Gjilanit, Lutfi Haziri.

Gjatë imitimit Syla vështirë se kuptohet se nuk është vet Haziri.

Video e plotë:

https://www.youtube.com/watch?v=ssOe4qF7acI&feature=emb_title

(Kosova Sot Online)