Sherr në një qendër estetike, dy gra godasin me sende të forta një 33 vjeçare

  • E.K /
  • 12 June 2021 - 15:31
Sherr në një qendër estetike, dy gra godasin me sende të forta një 33 vjeçare

Dy gra të moshave 39 dhe 35 vjeçe janë arrestuar nga policia pasi kanë goditur me sende të forta një 33-vjeçare në ambientet e një qendre estetike në bulevardin “Bajram Curri” në Tiranë.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme.

“Specialistët për Hetimin e Narkotikëve bënë arrestimin në flagrancë të shtetasve:

Më datë 11.06.2021, u referuan materialet në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë dhe punohet për shoqerimin e shtetasve I. Gj., 39 vjeçe dhe A. D., 35 vjeçe, pasi në bulevardin “Bajram Curri”, në ambientet e një qendre estetike kanë goditur me sende të forta shtetasen L. Rr., 33 vjeçe.

Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme”, njofton policia.

(Kosova Sot Online)