10 hajna grabisin një shtëpi

  • A.P /
  • 13 qershor 2021 - 11:08
10 hajna grabisin një shtëpi

Kamerat e sigurisë kanë filmuar pamjet shokuese se si disa persona të armatosur hynë me dhunë në një “shtëpi bari” për të vjedhur prej aty të gjithë prodhimin.

Banda e përbërë prej 10 persona udhëtoi me disa makina që nga Londra për të vjedhur një sasi të madhe kanabisi në një banesë në Forest Fields, Nottingham.

Agresorët thyen derën e shtëpisë dhe qëlluan disa herë me thikë persnonin që gjetën brenda. Ata më pas tentuan të largoheshin, por u arrestuan një nga një nga policia.

(Kosova Sot Online)