Aksident te Rrethi në Prishtinë

  • E.K /
  • 16 qershor 2021 - 11:21
 Aksident te Rrethi në Prishtinë

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur para pak çastesh te vendi i njohur si “Te Rrethi” në Prishtinë.

Pamje nga vendi i ngjarjes ka dërguar një lexues, teksa përveç dëmeve materiale nuk dihet nëse ka persona të lënduar.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe po merret me rastin.

Policia e Kosovës vazhdimisht po bën apel për kujdes në komunikacion. Gjithashtu po kërkohet edhe ndihma e qytetarëve për zvogëlimin e numrit të aksidenteve.

(Kosova Sot Online)