Arrestohet një grua në Fushë Kosovë, vodhi portofolin me para

  • A.P /
  • 20 qershor 2021 - 09:08
Arrestohet një grua në Fushë Kosovë, vodhi portofolin me para

Një grua është prangosur dje në Fushë Kosovë për vjedhjen e një portofoli me para dhe disa dokumente.

Pas intervistimit, e njëjta me urdhër të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i plotë i policisë:

Fushë Kosovë 19.06.2021-17:30. Është arrestuar e dyshuara femër kosovare pasi që e njëjta në banesën e viktimës femër kosovare i ka vjedhur portofolin me para dhe disa dokumente tjera.  E njëjta është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

(Kosova Sot Online)