Zhduket një femër në Prizren

  • E.K /
  • 24 qershor 2021 - 09:51
Zhduket një femër në Prizren

Policia e Kosovës ka raportuar për një rast të zhdukjes së një femre në Prizren.

Rasti ka ndodhur më 21 qershor.

“Një femër kosovare ka informuar se mbesa e saj e mitur femër kosovare ka dalë na shtëpia dhe nuk ka njohuri për vendndodhjen e saj”, thuhet në raport.

Rasti nën hetime.

(Kosova Sot Online)