Një femër goditet deri sa i humb ndjenjat, bëri marrdhënie intime para martesës

  • 01 korrik 2021 - 11:46
Një femër goditet deri sa i humb ndjenjat, bëri marrdhënie intime para martesës

Një video e tmerrshme është publikuar së fundmi në internet ku shfaqet një grua e cila humb ndjenjat pasi goditet 100 herë me thupër. Kjo pasi e kishte shkelur ligjin e Sharias.

Në video shfaqet gruaja nga Indonezia që merr ndëshkimin e saj pasi kishte bërë seks përpara martesës, diçka që ndalohet rreptësisht në vendin me shumicë myslimane.

Ngjarja u regjistrua në qytetin Lhokseumawe. Të njëjtin dënim e pësoi dhe partneri i saj.

Pamje të ndjeshme:

https://www.televizioni.tv/upload/videos/2021/07/8mtbNWqHNJ99TGQ88Q4t_01_6263fa125eaf89dc7181c2a22a1b7050_video_360p_converted.mp4

(Kosova Sot Online)