Shpërthen bombola e gazit në një byrektore në Elbasan

  • G.G /
  • 19 July 2021 - 11:43
Shpërthen bombola e gazit në një byrektore në Elbasan

Një bombol gazi ka shpërthyer paraditen e sotme në një byrektore në Elbasan. Siç raporton për abcnews.al gazetari  Aldo Kozarja fatmirëssht nga shpërthimi nuk ka të lënduar në njerëz.

Ngjarja ka ndodhur pranë poliklinikës së specialiteteve dhe Drejtorisë së Policisë Elbasan.

Vijon…

(Kosova Sot Online)