Mitrovicë: Një nënë raporton në Polici se djali i saj 12-vjeçar është rrahur nga babai i tij

  • E.K /
  • 30 korrik 2021 - 09:57
 Mitrovicë: Një nënë raporton në Polici se djali i saj 12-vjeçar është rrahur nga babai i tij

Një nënë nga Mitrovica ka raportuar në polici se djali i saj 12-vjeçar është rrahur nga babai i tij.

Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe se ka shkuar të jetojë më nënën e tij.

“Mitrovicë 28.07.2021 – 23:00. Ankuesja femër kosovare ka njoftuar se djali saj 12 vjeç ishte rrahur nga babi i tij i dyshuari mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor dhe ka shkuar të jetoi me nënën e tij. I dyshuari gjendet në arrati”, ka njoftuar nga Policia.

(Kosova Sot Online)