LAJMI I FUNDIT: Gjuajtje me armë në Shkup, ka të vdekur

  • G.G /
  • 01 shtator 2021 - 11:03
LAJMI I FUNDIT: Gjuajtje me armë në Shkup, ka të vdekur

Mëngjesin e sotëm dyshohet se një vrasje ka ndodhur në lagjen “Fush Topanë” të Shkupit, respektivisht afër semaforëve në drejtim të Lagjes “Xhon Kenedi”.

Sipas informacioneve fillestare, dyshohet se ngjarjes i ka paraprirë një incident i armatosur. Në vendngjarje ka epike të policisë dhe prokurorisë, si dhe një ekip mjekësorë.

(Kosova Sot Online)