Kur lopa të tregon rrugën, shikoni videon

  • E.K /
  • 02 shtator 2021 - 10:28
 Kur lopa të tregon rrugën, shikoni videon

Kush thotë se kafshët nuk kuptojnë dhe se nuk dinë të komunikojnë, e kanë gabim.

Këtë na e vërteton një lopë ‘inteligjente’ në Itali që iu përgjigj ‘sikur të ishte njeri’  pyetjes që i bënë disa udhëtarë.

Një grup italianësh që po udhëtonin me makinë ndaluan kur panë lopën në rrugë  dhe mes shakash i bënë pyetjen se ” ku është rruga për në Bolonja”.

Për të parë si është përgjigjur kafsha ‘inteligjente’ shikoni videon më poshtë:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Daily Mail (@dailymail)

(Kosova Sot Online)