Masat anti-Covid, Vitia e kryetarët e komunave mblidhen sot

  • E.K /
  • 10 shtator 2021 - 10:13
 Masat anti-Covid, Vitia e kryetarët e komunave mblidhen sot

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, do të takohet sot me zyrtarët e Asociacionit të Komunave të Kosovës, për të diskutuar lidhur me masat anti-Covid.

Lajmin e ka konfirmuar kryetari i AKK’së, Sazan Ibrahimi. Takimi do të mbahet në orën 13:00.

“Në ora 13.00 e kemi takimin me ministrin Vitija. Pra, Aociacioni, kryetarët dhe ministri Vitia”, ka thënë Ibrahimi.

(Kosova Sot Online)