Arben Vitia dhe zëvendësministrja e Arsimit do të mbajnë konferencë për media

  • E.K /
  • 12 shtator 2021 - 14:04
 Arben Vitia dhe zëvendësministrja e Arsimit do të mbajnë konferencë për media

Ministri i Shëndetësisë, Arben Vitia, bashkë me zëvendësministren e Ministrisë së Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Edona Maloku Bërdyna, do të mbajnë konferencë për media.

Kjo konferencë vjen pas mbledhjes së sotme të Qeverisë së Kosovës ku po diskutohet për masat e reja anti-COVID.

Lajmi është bërë i ditur përmes njoftimit nga Zyra për Komunikim.

(Kosova Sot Onlie)