Martesa e veçantë e çiftit kosovar, me uniformë ushtarake dhe pranë simboleve patriotike

  • G.G /
  • 18 September 2021 - 11:31
Martesa e veçantë e çiftit kosovar, me uniformë ushtarake dhe pranë simboleve patriotike

Një çift kosovar nga Skënderaj ka kurorëzuar dashurinë e tyre në një mënyrë të veçantë.

Të veshur me uniformë të Ushtrisë të Kosovës dhe me vizitë tek vendet e shenjta shqiptare, ky çift ka bërë të duket më ndryshe nga të tjerët.

Fotot e çiftit janë bërë tek Kompleksi “Adem Jashari” në Prekaz dhe tek shkronjat e simbolit “UÇK”.

Ky çift ka shkruar se dashuria e tyre e përjetshme është bërë duke iu lutur Zotit dhe betuar rreth flamurit.

(Kosova Sot Online)