Sot mot i vranët, vende-vende mund të bie shi

  • E.K /
  • 19 shtator 2021 - 09:34
 Sot mot i vranët, vende-vende mund të bie shi

Të dielën parashihet të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Vranësirat vende-vende parashihen të sjellin riga shiu.

Do të fryjë erë e lehtë deri mesatare kryesisht nga drejtimi i verilindjes.

(Kosova Sot Online)