Një person thotë se ka parë tufë flokësh që dilnin nga varri

  • E.K /
  • 19 shtator 2021 - 10:18
Një person thotë se ka parë tufë flokësh që dilnin nga varri

Një burrë publikoi videon e ngjarjes që e përjetoi kur kaloi pranë një varri shekullor dhe pa një tufë “flokësh njerëzor” që dilnin nën gurin e varrit.

Videoja e Joel Morrison, nga Kalifornia në SHBA u publikua në “Daily Mail” dhe ka marrë shumë shikime.

Ai e kishte parë se floket dilni nga nje e çarë e një varri 100 vjeçar gjatë një vizite në Varrezat Katolike të Shën Jozefit në Sacramento.

Ai thote se do dërgojë mostrën për ekspertizë.

(Kosova Sot Online)