Tragjike: Burri vret të dashurën dhe 2 fëmijët e saj në gjumë

  • G.G /
  • 22 shtator 2021 - 10:44
Tragjike: Burri vret të dashurën dhe 2 fëmijët e saj në gjumë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britani. Një burrë 31-vjeçar ka vrarë të dashurën e tij 35 vjeçare, 2 fëmijët e saj dhe shoqen e fëmijëve  në gjumë.

Daily Mail raporton se të  vrarë kanë  mbeturn Lacey dhe John Paul Bennett, 11 dhe 12 vjeç, nëna e tyre, Terri Harris, 35 vjeç dhe shoqja Connie Gent, 11 vjeç.

Mëngjesin e sotëm policia vendase arrestoi autorin e ngjarjes, Damien Bendall, 31 vjeç nën akuzën për vrasje të katërfishtë.

“Mos e kaloftë askush këtë që po kaloj unë”, tha babai i 2 fëmijëve.

Mediet vendase bëjnë me dije se ende nuk është zbardhur arsyeja e vrasjes së katërfishtë.

(Kosova Sot Online)