Zhduket një person në Kaçanik

  • G.G /
  • 24 shtator 2021 - 10:23
Zhduket një person në Kaçanik

Policia e Kosovës ka njoftuar se është zhdukur një person në Kaçanik.

Sipas policisë, për këtë rast në polici ka njoftuar djali i të zhdukurit.

Policia është duke e hetuar rastin.

“Kaçanik , 22.09.2021 – 19:00. Ankuesi mashkull shtetas i Maqedonisë Veriore, ka informuar se babai i tij është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësia policore është duke hetuar rastin”, thuhet në njoftimin e policisë

(Kosova Sot Online)