Protestuesi serb para kamerës kërcënon si i çmendur me armë të ftohtë

  • A.P /
  • 26 shtator 2021 - 13:36
Protestuesi serb para kamerës kërcënon si i çmendur me armë të ftohtë

Ky serb ndodhet në protesten në Jarinjë, ku tash e disa ditë po qëndrojnë disa serbë.

Serbi dëgjohet në video duke  thënë:“Le të vijnë këtu”, derisa shanë rëndë dhe bën gjestin e tmerrshëm me thikë.

 

 

(Kosova Sot Online)