Ky është i riu që vdiq në aksidentin e tmerrshëm mbrëmë në Klinë

  • E.K /
  • 28 shtator 2021 - 10:41
Ky është i riu që vdiq në aksidentin e tmerrshëm mbrëmë në Klinë

Mbrëmë rreth orës 21:00 ka ndodhur një aksident mes autobusit dhe dy veturave në qytetin e Klinës.

Policia e Kosovës ka dhënë detaje të aksidentit në Klinë, ku humbi jetën një person dhe nëntë të tjerë u lënduan.

Ky është i riu që humbi jetën në këtë aksident:

(Kosova Sot Online)