Publikohet raporti i fundit për vdekjet dhe rastet e reja në 24 orët e fundit

  • G.G /
  • 01 tetor 2021 - 15:00
Publikohet raporti i fundit për vdekjet dhe rastet e reja në 24 orët e fundit

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se që prej dje janë regjistruar  dy raste të vdekjes dhe janë konfirmuar 42 raste të reja me COVID-19.

Konfirmimi i këtyre rasteve ka ardhur pas testimit të mbi  mostrave.

https://www.facebook.com/Ministria.Shendetesise.RKS/posts/2102050566619186

(Kosova Sot Online)